Hakkımızda

Beşalp Hidrolik Makina

Taşımacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte taşımacılık sektörüne yönelik verilen hizmetler ve yine bu sektöre yönelik teknolojiler de hızla gelişmiştir ve gelişmeye devam etmektedir.

Lift ve yük platform sistemlerinin üretilmesi, tedarik edilmesi, ülkemize yeni ürünlerin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörün çağdaş düzeye ulaşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş olan Beşalp Hidrolik Makina, kuruluşundan beri süregelen kalite, uzmanlaşma, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek lift, yük platformu alanında saygın bir yer edinmiştir.

Lift sistemleri alanındaki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yakından takip eden firmamız, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde ileri gelen şirketlerden biri olmayı sürdürmektedir. Lift ve yük taşıma platformlarındaki geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Beşalp, kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, inovatif olarak tanınmaktadır.

Müşterilerimizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarına en uygun lift platformunu tedarik ediyoruz.

Beşalp Hidrolik olarak tüm ürünlerimizde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzemeleri ve işçiliği tercih ederek üretmeyi ve pazara sunmayı temel politikası olarak benimsemektedir.

WhatsApp İletişim Hattı